Main Series

lajmet tona

  18 komplete makinerish pastrimi janë dërguar në Kore

  18 set of scrubbing machines have been sh...

  Ekrani katror i lëkundur i klientit Sichuan është dërguar

  The square swinging screen of Sichuan cus...

  Konsumatori nga Gansu ka dërguar makinën e pastrimit të rërës kuarc dhe kovën e shkopit

  The customer from Gansu has shipped the q...

  Një grup makine vertikale për prodhimin e rërës dhe filtrit të qeses së pulsit është dërguar nga Vietnami

  A set of vertical sand making machine and...

  Linja e prodhimit të klientit xinjiang për rërën e thyerjes së naftës është instaluar me sukses

  The xinjiang customer’s production ...

Kompania jone

Weifang GUOTE Mining Equipment Co., Ltd. has long been committed to the production of quartz sand, silica fine powder, potassium sodium feldspar and special equipment for oil field fracturing sand and the provision of experiment, design, consultation and complete line supply of non-metallic ore production lines; after ten years of hard work exploration. Company has established a service system integrating scientific research and development, engineering design, production and installation, and commissioning services. We can provide customers with free site planning, process design, and professional technical training.

Rreth nesh

Produkte Featured

 • GZP sand making machine for quartz

  GZP sand making machine for...

 • GTLH Vertical Ring High Gradient Magnetic Separator

  GTLH Vertical Ring High Gra ...

 • GTTS Dewatering Machine For Quartz

  GTTS Dewatering Machine For...

 • GTGB High Gradient Permanent Magnetic Type Magnetic Separator

  GTGB High Gradient Permanen...

 • GSS Hindered Settlement Machine

  GSS Hindered Settlement Ma...

 • GSC kuarc Sand aparat pastrimi

  GSC kuarc Sand aparat pastrimi

 • RCYB Series Pezulluar magnet i përhershëm Iron Remover

  RCYB Series Pezulluar Perma ...

 • Seri CTB (N / S) Wet Drum përhershëm magnetike Separator

  Seri CTB (N / S) Wet Drum Pe ...

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.